bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 grudnia 2012
  • 12 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2621

Kino Kobiet: "Anna Karenina"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 12 grudnia, kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Anna Karenina".

anna karenina film


"Anna Karenina" - Rosja roku 1880. Młoda i piękna Anna jest żoną Aleksieja Karenina, wysoko postawionego urzędnika. Wiedzie ustabilizowane życie, dzieląc czas między wychowywanie syna, a życie towarzyskie w gronie petersburskich elit. Jednak kiedy poznaje przystojnego hrabiego Wrońskiego, jej dotychczasowe życie zmienia się radykalnie.

W filmie występują: Keira Knightley, Jude Law, Michelle Dockery, Kelly Macdonald, Aaron Johnson, Emily Watson.

Seanse Kina Kobiet to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia. To okazja aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in.: kursy tańca, vouchery na zabiegi SPA, Wina Istra, 7-dniowa dieta w Naturhouse, upominki od perfumerii Douglas, lunche od restauracji American Dream, zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera, bony rabatowe do Atelier Wizerunku Bożena Kowalska, niespodzianki ufundowane przez szkołę językową MySpeed, karnety na siłownie oraz na saunę, badania Total Body. Nagroda główną będzie metamorfoza ufundowana przez Atelier Wizerunku Bożena Kowalska.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje. Atrakcją wieczoru będzie występ grupy pokazowej GLAMSWAGCREW szkoły tańca ATMOSFERA.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

-------------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się aktorka wcielająca się w rolę Anny Kareniny?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywczynie zaproszeń o wygranej zostaną poinformowane mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj