Rozrywka

  • 16 września 2022
  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 1689

"Ciuch w ruch!" - akcja wymiany ubrań w Willi Sixta

Za nami:

Galeria Bielska BWA zaprasza wszystkich, którzy chcą odświeżyć swoją garderobę, do udziału w bezpłatnej wymianie ubrań w Willi Sixta. Część odzieży będzie można przekazać dla potrzebujących z Ukrainy.

Willa Sixta w Twoim obiektywie!
Willa Sixta · fot. T. Morcinek


Zbliżająca się jesień to dobra pora, aby przejrzeć swoje szafy i oddać nieużywaną odzież. Akcja wymiany ubrań w Willi Sixta wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy cenią sobie wartości zero waste: zamiast wyrzucać ubrania, można oddać je potrzebującym lub wymienić się na zasadzie barteru z innymi osobami. To oszczędność surowców i pieniędzy, a zarazem okazja do znalezienia wyjątkowych ubrań.

Udział w akcji Ciuch w ruch! jest bardzo prosty. Wystarczy przyjść do Willi Sixta 17 lub 18 września, między godzinami 10.00 a 18.00. Każdy uczestnik powinien przynieść swoje ubrania - ważne, aby były czyste i w dobrym stanie. Następnie można do woli wymieniać się z innymi uczestnikami, samodzielnie ustalając zasady wymiany. Trzeba jedynie pamiętać, że nie można pobierać żadnych opłat. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie.

Ponadto część przyniesionych ubrań będzie można przekazać do specjalnych pojemników przeznaczonych dla osób z Ukrainy, które uciekając przed wojną nie zawsze miały czas i możliwości, aby zabrać ze sobą odzież na jesień i zimę. Pamiętajmy o nich i zostawmy kurtki, płaszcze czy spodnie, które być może nie pasują już do naszego stylu, ale mogą wciąż służyć innym osobom.

Galeria Bielska BWA od wielu miesięcy aktywnie wspiera działania pomocowe na rzecz osób z Ukrainy, organizując m. in. Świetlicę im. Kateryny Biłokur, warsztaty czy aukcję dla Ukrainy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby na bieżąco sprawdzać, jak jeszcze można pomóc.

Akcja wymiany ubrań „Ciuch w ruch!”
Willa Sixta, ul. A. Mickiewicza 24 w Bielsku-Białej
17 i 18 września 2022, godz. 10.00-18.00
Udział bezpłatny

mp / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj