Rozrywka

  • 30 listopada 2012
  • 5 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4690

TV: Bracia Figo Fagot - wywiad

W piątek 30 listopada Bracia Figo Fagot po raz pierwszy zagrali w Bielsku-Białej. Razem z "eleganckimi chłopakami" wystąpił gościnnie Mateusz "Gooral" Górny.Zespół powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu "Kaliber 200 Volt" emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii.

Album zawiera utwory znane z serialu "Kaliber 200 Volt" w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży empik.com w rankingu TOP 50.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór "Bożenka", do którego teledysk, którego premiera odbyła się w połowie maja, obejrzało już ponad 4 000 000 użytkowników kanału Youtube. Zespół nieprzerwanie koncertuje, a frekwencja podczas koncertów bije rekordy!

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj