bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1301

[WIDEO] Ashwagandha rusza z kolejnym projektem muzycznym

W niedzielę, 21 sierpnia kolektyw Ashwagandha ruszył z kolejnym projektem muzycznym. Członkiem ekipy jest pochodzący z Bielska-Białej Filip Hałat.

ReklamaAshwagandha to 4-osobowy skład, który połączyła przyjaźń i miłość do hip-hopu.- A ten w ostatnim czasie przechodzi dość intensywną metamorfozę i choć posiada co prawda obszerną historię z widocznymi przemianami wewnętrznymi, skutkującymi w ostatnich latach mocnym nastawieniem na antywartości, to jednak nie zawsze tak było. W klasycznym ujęciu był to obszar postulujący rozwijanie, a nawet syntezę talentów i sztuk, takich jak muzyka, taniec, czy sztuki wizualne - wyjaśniają członkowie kolektywu.

- Dziwnym trafem w naszej ekipie każdy zajmuje się którąś z wcześniej wspomnianych dziedzin sztuki. Paweł z Filipem robią muzykę, piszą teksty, Paweł zajmuje się również tworzeniem beat-ów i video; pasją Darii jest taniec, a Ola najchętniej zasiada do sztalugi (choć obok ścian z potencjałem również nie przechodzi obojętnie). Te talenty postanowiliśmy sprzęgnąć w jeden kolektyw i zrobić coś dobrego dla dzisiejszej popkultury - dodają muzycy.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.