bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1188

Wejdź do "Świata według Jo"! Powieść mieszkanki Bielska-Białej

W rzeczywistości, którą rządzą kobiety, może zdarzyć się wszystko... Jesteście na to gotowi? Mieszkanka Bielska-Białej, Ewa Zienkiewicz powraca z kontynuacją przewrotnej serii, rzucając wyzwanie czytelnikom! Zanurzcie się w "Świecie według Jo" i przekonajcie się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na królewską lekarkę.

Reklama

TOM 1
Jo, młoda dziewczyna z nadmorskiej osady Piaski, żeby ocalić życie, musi się nagle zamienić tożsamością z nieznajomą i odgrywać rolę arystokratki. Przeszłość nieznajomej skrywa wiele sekretów i śmiertelnych zagrożeń. Wkrótce na drodze Jo pojawi się znacznie więcej problemów, a to za sprawą spotkania z dwiema skrytobójczyniami, które mają za zadanie siłą doprowadzić ją do wyznaczonego celu.

W świecie, gdzie rządzą kobiety, Jo dorasta, uczy się sztuk walki, zdobywa licencję uzdrowicielki, doświadcza kilku miłości, trafia do oriestańskich pałaców i afrabskich haremów. A i cel okazuje się zupełnie inny, niż się na początku wydawało…

Świat według Jo


TOM 2
Jo ma dopiero dziewiętnaście lat, lecz za sobą mnóstwo niebezpiecznych przygód, w które wpędziły ją nieposkromiona ciekawość oraz wielki temperament. Teraz jest lekarką królowej, nosi tytuł księżnej i dysponuje sporym majątkiem. Na polecenie swojej zwierzchniczki Jo wyrusza w morską podróż. Jako tłumaczka towarzyszy delegacji handlowej, która udaje się na wyspę Kerydę w celu zakupu materiału wybuchowego. Nic nie wskazuje na to, by królewska medyczka znów miała wpakować się w jakieś kłopoty. Jednak czy to możliwe, żeby osobie takiej jak Jo życie nie szykowało nowych, groźnych niespodzianek?

Co świat rządzony przez kobiety może zafundować królewskiej lekarce? Przekonaj się, czytając książkę! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży - TUTAJ.

O autorce:

Ewa Zienkiewicz
- jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania pisarką. Pracowała jako nauczycielka, projektantka, urzędniczka. Mieszkała w kilku miastach Polski, towarzyszyła mężowi w wyprawach wędkarskich do Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Swoje doświadczenia życiowe opisała w książkach dla dzieci, młodzieży i dorosłych: Dzieciaki ze skraju miasta, Dziewczyny, chłopaki i skarb, Pomyśl tylko życzenie, Talizman z zaświatów, Niezwykły pies Bruno. Książkę Świat według Jo traktuje jako żartobliwe wyzwanie rzucone światu.

ar / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.