bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 lipca 2022
  • 30 lipca 2022
  • wyświetleń: 8514

Jakie filmy obejrzymy podczas Kina Letniego? Internauci zadecydowali

Internauci zdecydowali, jakie filmy zobaczymy podczas seansów w kinie letnim pod Dębowcem. Pierwszy z filmów, na który oddano na miejskim profilu Facebook 278 głosów, czyli "Dom Gucci", został wyświetlony 29 lipca. 12 sierpnia będzie można zobaczyć drugi tytuł, czyli "Jeden gniewny człowiek". Ten zdobył 126 głosów.

Jaki film obejrzymy podczas Kina Letniego? Można głosować
Jakie filmy obejrzymy podczas Kina Letniego? Internauci zadecydowali · fot. UM Bielsko-Biała


Pierwszy z seansów, podczas którego wyświetlono film "Dom Gucci", odbył się w piątek, 29 lipca, jednak nie na łące pod Dębowcem, jak to planowano pierwotnie, ale w wielofunkcyjnym namiocie ustawionym na terenie obok hali pod Dębowcem. Zmiana spowodowana była złymi prognozami pogodowymi na piątkowy wieczór.

Jakie filmy obejrzymy podczas Kina Letniego? Internauci zadecydowali
Jakie filmy obejrzymy podczas Kina Letniego? Internauci zadecydowali · fot. UM Bielsko-Biała


Kolejny seans zaplanowano na piątek, 12 sierpnia. Rozpocznie się on o godzinie 20.30. Będzie można wtedy obejrzeć film "Jeden gniewny człowiek". Organizatorzy, oprócz dobrej zabawy, zapewniają także sto sztuk leżaków. Warto jednak uzbroić się także we własne koce, karimaty i inne siedziska, ponieważ kto pierwszy, ten lepszy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.