Rozrywka
- 1 czerwca 2022
- wyświetleń: 18152
Pokaz sprzętu jednostki OSP Kamienica z okazji Dnia Dziecka
Za nami:
Druhowie z jednostki OSP Kamienica przygotowali nie lada gratkę dla najmłodszych! Z okazji Dnia Dziecka dzisiaj w kilku miejscach Bielska-Białej odbędzie się prezentacja sprzętu pożarniczego.

- Czołem drogie dzieci! Tak jak w zeszłym roku, z okazji Waszego święta odwiedzimy Was na osiedlu Beskidzkim, Karpackim i lotnisku. Nasłuchujcie naszych sygnałów około godziny 16.00 - napisali strażacy z jednostki OSP Bielsko-Biała Kamienica w mediach społecznościowych.
ZOBACZ TAKŻE
Nowe mieszkania komunalne w Bielsku-Białej? Pojawiła się propozycja zakupu gotowych lokali
Spór o darmową komunikację dla młodych. Zarzuty "Młodych Razem" wobec przewodniczącej RM
Po latach oczekiwań jest przełom ws. potoku Krzywa. Podpisano porozumienie
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Już 1600 kobiet na liście. Bieg KoBBiet bije rekordy przed startem
[FOTO] Zielona stolica kultury. Splecione trawy i metrowe krzaki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








