bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 marca 2022
  • 1 czerwca 2022
  • wyświetleń: 778

Lato 2022 - obóz żeglarsko-taneczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

PCR Sport zaprasza do wzięcia udziału w obozie sportowym w Lutrach, gdzie każdego dnia uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności z zakresu żeglarstwa, windsurfingu, tenisa ziemnego i tańca.

Reklama

Lato 2022 - Żeglarstwo i Taniec · fot. PCR Sport


Zajęcia żeglarskie poprowadzi Katarzyna Peroń i Grzegorz Grzelak - do dyspozycji będą łódki typu optymist i kadet, ośrodek dysponuje własna linia brzegową i pomostem. Zajęcia windsurfingu poprowadzi Marcin Żelazo - do dyspozycji będą deski i pędniki o różnych rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb grupy. Zajęcia taneczne poprowadzi Karolina Głowińska - choreograf tańca, specjalista o tańca nowoczesnego i hip-hopu, na terenie ośrodka jest do dyspozycji sala taneczna. Zajęcia tenisa ziemnego poprowadzą Grzegorz Grzelak i Janusz Mirek. Na terenie ośrodka są do dyspozycji dwa korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią.

Podczas obozu planowane są: wspólny wyjazd do aquaparku, zwiedzanie Świętej Lipki, wspólny wyjazd na lody, wycieczki rowerowe, wieczory przy ognisku, karaoke, dyskoteki tematyczne, zawody żeglarskie, tenisowe, windsurfingowe i oczywiście pokaz taneczny w Kętrzynie.

Obóz żeglarsko - windsurfingowo - tenisowo - taneczny w Lutrach

Pensjonat Romanowskich w Lutrach
  • 1 turnus: 20.07 do 30.07.2022
  • 2 turnus: 1.08 do 11.08.2022


Szczegółowe informacje:Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 28 a

kom. 601541066
kom. 605304314Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj