bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 maja 2022
  • 9 czerwca 2022
  • wyświetleń: 4720

Krystian Ochman wystąpi w czerwcu w Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Za nami:

Krystian Ochman wystąpi w czerwcu w Bielsku-Białej! Występ finalisty tegorocznego konkursu piosenki Eurowizji oraz jednego z faworytów tego wydarzenia odbędzie się 9 czerwca w Cavatina Hall.

KRYSTIAN OCHMAN - KONCERT PROMUJĄCY DEBIUTANCKĄ PŁYTĘ
Krystian Ochman wystąpi w czerwcu w Cavatina Hall


Krystian Ochman - zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland,  laureat polskiego festiwalu muzycznego Opolu a także finalista konkursu Eurowizja 2022, już niedługo ruszy w trasę koncertową OCHMAN EXCLUSIVE. Wystąpi na scenach widowiskowych w takich miast jak Bielsko-Biała, Łódź, Poznań, Kraków oraz Zabrze. Kibicujemy reprezentantowi Polski w zmaganiach konkursowych na arenie międzynarodowej. Będzie można się z nim spotkać nie tylko na scenie eurowizyjnej w najbliższą sobotę, ale już niedługo, bo 9 czerwca w sali Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Trasa koncertowa OCHMAN EXCLUSIVE:
  • 9.06.2022 - Bielsko Biała, Cavatina Hall
  • 22.06.2022 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  • 6.07.2022 - Poznań, Sala Ziemi
  • 9.07.2022 - Kraków, ICE Centrum Kongresowe
  • 6.09.2022 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca


Krystian Ochman wystąpi w czerwcu w Cavatina Hall
Krystian Ochman wystąpi w czerwcu w Cavatina Hall · fot. Materiały prasowe


Krystian Ochman urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru.

Wygrana w telewizyjnym show Voice of Poland dała przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”. 31 marca artysta został nagrodzony Wiktorem w kategorii Odkrycie roku.

Więcej informacji o koncercie w Bielsku-Białej można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na facebooku

mp / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj