Rozrywka

  • 27 kwietnia 2022
  • 30 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1110

Wiosenna giełda płyt winylowych w Sferze już w najbliższy weekend

Za nami:

Już w najbliższy weekend 29-30 kwietnia w Galerii SFERA będzie można znaleźć moc muzycznych inspiracji w ramach kolejnej edycji giełdy płyt winylowych. Wystawcy przygotowali dla miłośników czarnych krążków ponad 10 tysięcy albumów, które czekają na nowych nabywców.

Wiosenna giełda płyt winylowych w Sferze już w najbliższy weekend
Wiosenna giełda płyt winylowych w Sferze już w najbliższy weekend · fot. Materiały prasowe


Galeria SFERA od lat związana jest z muzyką, takie inicjatywy jak Bielska Zadymka Jazzowa czy Letnia Scena Sfery na stałe wpisały się w krajobraz Bielska-Białej. Jedną z nich jest również giełda płyt winylowych, podczas której toczą się rozmowy o muzyce, wytwórniach, czy też ulubionych albumach. Na miłośników muzyki czekać będą zarówno płyty winylowe, CD i kasety magnetofonowe.

Giełda to doskonała okazja do zakupu płyt głównie używanych, wśród których upolować można egzemplarze w wyjątkowo korzystnych cenach. Takie wydarzenia, to również gratka dla kolekcjonerów, aby znaleźć płyty o dużej wartości kolekcjonerskiej. Jak zapewniają organizatorzy, możliwość posiadania fizycznego krążka daje jeszcze większe możliwości obcowania z muzyką, ale również zapoznaniem się z okładami płyt, plakatami, książeczkami i wszystkim tym co jest częścią tego produktu.

- Jesteśmy pełni wiosennej energii, a muzyka daje nam jeszcze większą siłę do działania. Pierwsza w tym roku giełda płyt winylowych, to doskonała okazja, by wejść w majowy weekend w doskonałym muzycznym nastroju. Zapraszamy wszystkich chętnych na wydarzenie i do odsłuchania naszej wiosennej playlisty przygotowanej wspólnie z organizatorami Giełdy - mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii SFERA.

Wydarzenie odbędzie się w Foyer Galerii II. Stoiska będą rozstawione w piątek i sobotę przy wejściu głównym od ulicy Mostowej.

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.