bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 lutego 2022
  • wyświetleń: 1689

Kto będzie nowym dyrektorem Książnicy Beskidzkiej? Jest konkurs

Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej ogłosił prezydent miasta. Pod koniec stycznia w książnicy symbolicznie pożegnano dyrektora tej instytucji - Bogdana Kocurka, który po 23 latach pracy w tej instytucji przeszedł na zasłużoną emeryturę. Od tego czasu funkcję p.o. dyrektora książnicy pełni Katarzyna Ruchała.

Książnica Beskidzka podsumowała 2021 rok
Kto będzie nowym dyrektorem Książnicy Beskidzkiej? Jest konkurs · fot. UM Bielsko-Biała


O szczegółach naboru można przeczytać tutaj. Kandydat na dyrektora Książnicy Beskidzkiej musi mieć m.in. wykształcenie wyższe magisterskie - preferowane kierunki humanistyczne oraz doświadczenie w pracy w instytucji kultury, w szczególności związanej z działalnością bibliotek lub doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu, realizacji i rozliczaniu projektów z dziedziny kultury, 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem nie mniejszym niż 15 osób. Pozostałe wymagania w załączniku.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami w zamkniętej kopercie z dopiskiem: KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA KSIĄŻNICY BESKIDZKIEJ W BIELSKU-BIAŁEJ NIE OTWIERAĆ należy przesyłać na adres: Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 6, 43-300 Bielsko-Biała lub składać osobiście w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej do 28 marca 2022 roku - decyduje data wpływu do biura podawczego.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.