Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2021
  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 1675

Kawiarnia "Klimczokówka" zaprasza na "Wrześniowe weekendy"

Za nami:

Kawiarnia "Klimczokówka" zaprasza na "Wrześniowe weekendy". 4 września odbędzie się w niej "Sobotnie spotkanie z kulturą", a dzień później - "Niedzielny relaks z nadzieją".

"Klimczokówka" - niezwykła kawiarnia pojawiła się w Wapienicy - 09.07.2021
Kawiarnia "Klimczokówka" zaprasza na "Wrześniowe weekendy" · fot. Fundacja "Nadzieja"


Sobotnie spotkanie z kulturą - Wernisaż Lucyny KuboszekW sobotę, 4 września od 16.00 do 19.00 w "Klimczakówce" odbędzie się "Sobotnie spotkanie z kulturą - Wernisaż Lucyny Kuboszek". Artystka urodziła się w Bielsku-Białej, tutaj też ukończyła ATH na wydziale Zarządzania. Przygodę z malarstwem rozpoczęła w 2012 roku, przystępując do Pracowni Sztuk Pięknych, gdzie pod okiem dr hab. Krzysztofa Dadaka rozwija swoją pasję. Jej inspiracją zawsze są natura i podróże. Energetyzujące barwy i sceneria zatrzymają nas w kadrze lata.

Niedzielny relaks z "Nadzieją"Z kolei w niedzielę, 5 września od 16.00 do 17.00 odbędzie się "Niedzielny relaks z Nadzieją", podczas której odbędą się zabawy z psem z elementami dogoterapii.

Kawiarnia "Klimczokówka" zaprasza na "Wrześniowe weekendy"
Kawiarnia "Klimczokówka" zaprasza na "Wrześniowe weekendy" · fot. Fundacja "Nadzieja"

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.