bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 630

"Papeciaki", czyli rodzinne warsztaty tworzenia lalek teatralnych

Za nami:

MIKRA, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza na pierwsze w nowym sezonie kulturalnym rodzinne warsztaty artystyczne, które odbędą się w sobotę, 11 września w godzinach od 11.00 do 14.00.

"Papeciaki", czyli rodzinne warsztaty tworzenia lalek teatralnych
"Papeciaki", czyli rodzinne warsztaty tworzenia lalek teatralnych · fot. DK "Mikra"


Zapraszamy rodziców, dziadków, dzieci, wnuki, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynki - po prostu wszystkich zainteresowanych na pokazowe zajęcia grupy "Papeciaki". Wydarzenie będzie formą twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym oraz okazją do poznania idei i formy zajęć nowopowstającej grupy „Papeciaki", która od września będzie prowadzona w Mikrze regularnie.

W programie cyklicznych zajęć "Papeciaków" będzie tworzenie form lalkowych dostosowanych do wieku uczestników, ciekawostki o historii konkretnych typów lalek wplecione w proces twórczy (nie suchy wykład), po skończeniu konkretnej pracy nauka animacji i grupowe scenki oraz wspólne przygotowanie spektaklu, który zwieńczy pewien okres wspólnych prac.

Wstęp wolny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy:
  • telefonicznie: 33 816 34 57 lub 571 229 437
  • mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

mp / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.