bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 28 września 2012
  • 29 września 2012
  • wyświetleń: 1609

2BeClub: "Alien X Night Session"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

28 i 29 września, 2BeClub zaprasza na imprezy z Dj Alien X. W piątek, "Summer Night Session" - impreza w rytmach fresh hits, r,n,b, house i mush up. W sobotę, "Alien X Night Session" - fresh hits, house, electro i progressive house.

2be


Dj. Alien X (Kuba Wróbel) pochodzi z Bielska-Białej. Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak: Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO! oraz śmietanki polskich artystów takich jak: Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Loui & Scibi.

Od początku roku 2012, oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BeClub'ie prowadzi cykl autorskich imprez "Deep sensation night" w Magnum Pubie, które odbywają się co środę i czwartek, zdobywając coraz większą popularność. Od kilku lat zajmuje się produkcją własnych utworów, które puszcza w trakcie występów.

Jego ulubionym stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschoolowych hitów przez r’n’b, house i electro house, deep house. Uważa, że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Cały czas pogłębia tajniki miksowania i poszukuje swojego stylu muzycznego.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj