Rozrywka
- 21 lipca 2021
- 23 lipca 2021
- wyświetleń: 5001
"Kino letnie" na stoku Dębowca. Dziś seans „Dżentelmenów”
Za nami:
Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz bielski ZIAD zapraszają na "Kino letnie". Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 23 lipca na stoku Dębowca, obok dolnej stacji Kolei Linowej "Dębowiec" przy ul. Karbowej.

Od godziny 20.45 do 21.00 wyświetlane będą filmy Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej - "Syzyf" oraz "Sztandar". O godzinie 21.00 rozpocznie się projekcja filmu "Dżentelmeni".
W przypadku deszczowej pogody "Kino letnie" zostanie przeniesione do namiotu obok Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. W pobliżu zostanie ustawiony ogródek piwny ze strefą gastronomiczną oraz plac zabaw z atrakcjami dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE
Hałas, wyścigi i drift nocą. Mieszkańcy alarmują ws. serpentyn na Salmopolu
31 lipcaKino plenerowe wraca na Szyndzielnię. Dwa wyjątkowe seanse pod gwiazdami tego lata
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Kolejne zielone miejsce w mieście. Powstanie nowe przedłużenie skweru na Żywieckim Przedmieściu
Plac Żwirki i Wigury do zmiany, ale mieszkańcy pytają o parkingi. Czy będzie kompromis?
Radny chce dużego napisu „Bielsko-Biała” w centrum miasta. Instalacja ma być nową wizytówką
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









