bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 czerwca 2021
  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1256

"Spacer po krainie łagodności" - wieczór poezji Juliusza Wątroby

Za nami:

Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza na liryczny wieczór poetycki który odbędzie się w piątek, 25 czerwca o godzinie 18.00.

"Spacer po krainie łagodności" - wieczór poezji Juliusza Wątroby
"Spacer po krainie łagodności" - wieczór poezji Juliusza Wątroby · fot. DK "Mikra"


Kolejne spotkanie w ramach projektu "Integracyjne spotkania z kulturą" poświęcone będzie EUTERPE - muzie poezji lirycznej. Zapraszamy na spektakl składający się z poezji lirycznej Juliusza Wątroby. Autor poprowadzi widzów przez tytułową Krainę Łagodności nastrojowymi wierszami opatrzonymi poetyckimi komentarzami przybliżającymi słuchaczom tematykę utworów. Spektakl będzie wzbogacony również lirycznymi piosenkami poety w interpretacji Małgorzaty Langner-Giemzy z akompaniamentem Aleksandra Słodczyka (gitara).

Juliusz Wątroba to poeta, prozaik, satyryk, kabareciarz. Autor 50 książek, laureat ok. 100 konkursów literackich oraz wielu innych nagród i wyróżnień - z medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis włącznie. Członek ZLP i ZAiKS-u. Prezes Związku Literatów Polskich oddziału Katowice.

WSTĘP WOLNY! Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

mp / bielsko.info
źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.