bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 11 września 2012
  • 5 października 2012
  • wyświetleń: 2455

Maraton Kapitana Bomby vol.2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

5 października (piątek) Kino Helios zaprasza na Maraton Kapitana Bomby vol.2 , w tym premierowo, na kolejną kinową część kultowej kreskówki Kapitan Bomba - "Kapitan Bomba - Zemsta Faraona".

kapitan bomba, maraton


Tym razem dzielny, międzygalaktyczny wojak będzie musiał się zmierzyć ze starożytnymi wojownikami i spróbować ocalić ludzkość.

- Kosmos. Galaktyka Humiwryj, planeta Uj-mię-to/boli. Starożytne grobowce faraonów-robotów. Grupa archeologów prowadzi prace wykopaliskowe w jednej z piramid. Stażysta Wiktor, kopiąc sławojkę odkrywa coś dziwnego... Coś dziwnego i niebezpiecznego - wyjaśnia twórca serii, Bartosz Walaszek. O archeologach słuch zaginął. Kapitan Bomba wraz ze swoją flotą dostaje niebezpieczną misję. Musi dowiedzieć się co stało się z ekipą archeologów. Zaczynają się kłopoty. Czy rasa ludzka przetrwa starcie ze starożytnymi wojownikami? Czy Sułtan Kosmitów otruje Kapitana Bombę? Czy księżyc-cukrzyk powstrzyma się od zjedzenia tłustego mięsa? Czy Klaudia ma aids?

Bilety w cenie: 28 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Bilety dostępne także w sprzedaży online.

Do każdego zakupionego biletu płyta DVD z kreskówkami GIT Produkcji gratis (do wyczerpania zapasów).

Początek o godzinie 23.00.

---------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która na adres rozrywka@bielsko.info prześle prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się twórca serii o Kapitanie Bomba?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowany mailowo.

Dziękujemy za udział. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj