bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 maja 2021
  • wyświetleń: 1016

Fotograficzna Bombonierka - konkurs trwa do 28 maja!

Za nami:

Dom Kultury w Hałcnowie organizuje konkurs fotograficzny on-line, którego tematem jest miłość w kadrze zatrzymana. Na zgłoszenia czeka jeszcze do 28 maja. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 czerwca o godz. 17.00 na żywo i on-line.

aparat, fotografia
fot. pixabay.com


- Temat pierwszej edycji Fotograficznej Bombonierki to najpiękniejsze z uczuć - miłość. Sięgamy do bombonierki i częstujemy się czekoladką z napisem "miłość w kadrze zatrzymana". Spróbuj uchwycić w fotografii to, co kochasz - dzięki czemu czujesz się radośnie i szczęśliwie - ludzi, zwierzęta, przyrodę, pasje, zainteresowania, zabawę, rodzinę, przyjaciół, itp. Twoje spojrzenie na świat i miłość, być może, odkrywając coś, czego na co dzień nie dostrzegłeś w sobie, najbliższych, przyrodzie czy swoim otoczeniu. Interpretacja tematu zależy tylko od wyobraźni - zachęca dom kultury.

Aby wziąć udział w konkursie do 28 maja do godz. 23.59 należy przesłać pracę konkursową oraz kartę zgłoszeniową za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres halcnow@mdk.bielsko.pl z dopiskiem Fotograficzna bombonierka bezpośrednio w załączniku lub przez serwis www.wetransfer.com.

Facebook: www.facebook.com/DomKulturyHalcnow/

Regulamin i karta zgłoszenia: mdk.bielsko.pl/dkhalcnow/wydarzenie/i-konkurs-fotograficzna-bombonierka

fotograficzna bombonierka

ar / bielsko.info
źródło: Miejski Dom Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.