bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3668

Kolędy serc pod Szyndzielnią

Za nami:

Między innymi Halina Frąckowiak i Mietek Szcześniak wystąpią dziś, 11 stycznia, w pallotyńskim kościele pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej w charytatywnym koncercie ?Kolęda serc?. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na edukację niewidomego, uzdolnionego muzycznie Przemka.

Mietek Szcześniak


16-letni chłopiec, z powodu przedwczesnego urodzenia ma uszkodzony wzrok. W 1999 r. w klinice w Memphis w USA został zakwalifikowany do przeszczepu sztucznej siatkówki. Koszt operacji jednego oka wynosi 14,5 tys. dolarów. Rodzice przyznają, że zebrali na ten cel pieniądze, jednak teraz potrzebne są fundusze na kształcenie grającego na fortepianie syna.

Podczas wtorkowego koncertu wystąpią: Halina Frąckowiak, Mietek Szcześniak, Krzysztof Maciejowski, Przemek Szeliński, Marcin Suprun, Anna Rosa, Eliana Przybylska i Mirosław Bochenek.

Koncert charytatywny rozpocznie się o godz. 18.00 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli. Patronat nad tym wydarzeniem objęli biskup diecezji bielsko-żywieckiej Tadeusz Rakoczy oraz zwierzchnik diecezji cieszyńskiej Kościoła ewangelicko-augsburskiego bp Paweł Anweiler.

new / bielsko.info, źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.