Rozrywka

  • 20 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1832

Festyn profilaktyczny w Bielsku

Za nami:

Zapraszamy dzieci i młodzież na festyn profilaktyczny, który odbędzie się w dniach od 21 do 23 sierpnia od 10.00 do 15.00 na terenie Domu Żołnierza przy ul. Broniewskiego 27 (w razie niepogody w Gimnazjum nr 3).

Podczas festynu przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich: warsztaty taneczno - teatralne, biżuteria z recyklingu, filcowanie, malarstwo na szkle, origami, scrapbooking, decoupage, linoryty, ozdoby z drutu oraz wyroby z drewna. Ponadto namiot animacyjny, a w nim malowanie twarzy, tatuaże, nauka technik puszczania baniek mydlanych, nauka chodzenia na szczudłach. Dodatkowo na najmłodszych uczestników czekał będzie zamek dmuchany oraz wiele innych atrakcji.

Udział w festynie jest bezpłatny, dla uczestników przewidziano zimne napoje oraz słodycze, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn będzie ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom i młodzieży atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego, z dala od używek i innych zagrożeń.

new / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.