Rozrywka

  • 26 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2896

Stwórz robota Ekusia z różnych opakowań i wygraj nagrody!

W konkursie na ekologicznego robota mogą wziąć udział przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych klas 1-3 z bielskich szkół. Zadaniem uczestników jest przygotowanie robota z odpadów - opakowań po jogurtach, czy butelce po mleku.

robot ekuś


Do robota trzeba dołączyć opis, na jakiej planecie robot może zamieszkać, w zależności od tego, z czego jest zbudowany - planeta Szkło, planeta Plastik, planeta Papier, planeta Metal lub planeta Mieszana. Opis powinien zawierać elementy, z jakich robot jest zbudowany, i wskazanie jak te odpady powinny być segregowane.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są drogą elektroniczną do 15 lutego. Należy przesłać zgłoszenie oraz zdjęcie pracy na adres: konkurs@um.bielsko.pl w tytule wiadomości wpisując: Konkurs Robot Ekuś. Przesłana praca powinna być w formie zdjęcia robota wraz z opisem.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania związane z konkursem należy kierować na adres mailowy: konkurs@um.bielsko.pl.

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. W puli nagród są tablety, gry edukacyjne i zestaw ekologicznych upominków.

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.