bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 26 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1235

Konkurs EkoEntuzjasta: zostań influencerem segregacji odpadów!

Za nami:

Zostań EkoEntuzjastą i zarażaj tym innych. Jak? Najlepiej tworząc wiersz, rymowankę, piosenkę, film lub slogan reklamowy o segregacji odpadów. Swoją twórczość możesz zgłosić do konkursu ekologicznego organizowanego przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

ekoentuzjasta


W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas 4-8 ze szkół znajdujących się na terenie Bielska-Białej. Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza, rymowanki, piosenki, stworzenie filmu lub sloganu reklamowego dotyczących segregacji odpadów. Wiersz, rymowanka i piosenka powinny składać się z maksymalnie 100 słów. Film powinien trwać nie więcej niż 30 sekund. Prace konkursowe mogą być wzbogacone ilustracją.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są drogą elektroniczną i pocztową do 15 lutego (drogą elektroniczną do godz. 12.00 dnia 15 lutego, zaś w przypadku przesyłki pocztowej decyduje data stempla pocztowego).

Drogą elektroniczną zgłoszenia i prace należy przesyłać na adres: konkurs@um.bielsko.pl w tytule wiadomości wpisując: Konkurs EkoEntuzjasta. Pocztą tradycyjną zgłoszenia i prace należy przesyłać na adres: 43-300 Bielsko-Biała, plac Ratuszowy 6, na kopercie wpisując: Konkurs EkoEntuzjasta.

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe - tablety, gry edukacyjne i zestaw ekologicznych upominków. Pytania związane z konkursem można kierować na adres mailowy: konkurs@um.bielsko.pl.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.