bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2285

Spotkania z planszówkami

Za nami:

Lubicie gry planszowe? Jeśli tak, to zapraszamy wszystkich w piątek wieczorem (od 17.00) do OCK "Pegaz" w Bielsku-Białej na całonocne granie! Jeśli nie macie też planów na sobotę, to w miłym towarzystwie można będzie tu zagrać od 10.00 do 18.00.

gra planszowa


W tym czasie będziecie mieli okazję zagrać w najlepsze gry planszowe zupełnie za darmo: Talisman - Magia i Miecz, Gra o tron, Pędzące żółwie, Qwirkle, Kolejka IPN, Dixit, Dracula, Osadnicy z Catanu, Kupcy i korsarze , Cyklades, Shogun, Warcraft (gra planszowa) i wiele innych, wśró których każdy znajdzie coś dla siebie.

Fanów gry Carcassonne zachęcamy do wzięcia udziału w piątkowym turnieju. To popularna i nieskomplikowana gra dla wszystkich. Jeśli jeszcze nie mieliście z nią kontaktu, to również warto przyjść, by zgłębić jej tajniki.

Następnego dnia mile widziane będą osoby chętne do udziału w turnieju Prawo Dżungli. Do wspólnej zabawy zachęcamy dzieci i dorosłych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Turnieje będą rozegrane jeśli będzie minimum 20 osób (koszt wpisowego 5 zł). W trakcie Beskidzkich Spotkań przy Planszy będzie można również zakupić gry.

Organizatorami zabawy są sklep-onyks.pl oraz Rada Osiedla Słonecznego.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.