bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1214

7. Ogólnopolski Przegląd Taneczny Karnawałowe Solo online

Za nami:

Dom Kultury w Komorowicach zaprasza do zaprezentowania się w karnawałowym tańcu, tym razem solo, a nie, jak dotychczas, w duecie. Czas na 7. Ogólnopolski Przegląd Taneczny! Tegoroczny czas hucznych zabaw z pewnością nie jest taki, jak być powinien, ale możemy go trochę ubarwić! Zgłoszenia można nadsyłać od 12 do 25 stycznia.

taniec, karnawał
Można nadsyłać nagrania do konkursu Karnawałowe Solo online · fot. pixabay.com


- Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca, do udziału w organizowanym co roku Przeglądzie Tanecznym Karnawałowe Duety. W tym roku 7. edycja przeglądu z powodu istniejącej pandemii i utrudnień w treningach, spotkaniach oraz gromadzeniu się jest solowa - zaprasza Dom Kultury w Komorowicach.

Zgłoszenia wideo należy przesyłać do 25 stycznia wetransferem na adres mailowy Domu Kultury w Komorowicach: komorowice@mdk.bielsko.pl z dopiskiem: zgłoszenie - karnawał.

Liczba miejsc dla uczestników konkursu Karnawałowe Solo 2021 jest ograniczona. Pokaz laureatów zaplanowano on-line 6 lutego 2021 r. o godz. 16.30 na Facebooku Domu Kultury w Komorowicach www.facebook.com/Dom-Kultury-Komorowice-Krakowskie-257719874874420

Organizator: Dom Kultury w Komorowicach
Bielsko Biała, ul. Olimpijska 16,
tel. 338158738

ar / bielsko.info, źródło: Pełna Kultura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.