Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 grudnia 2020
  • 13 grudnia 2020
  • wyświetleń: 777

Kapela Beskidek zakwalifikowana do konkursu Polskiego Radia Dzieciom

Kapela "Beskidek" zakwalifikowała się do grona Finalistów Konkursu "Nasze Muzyczne Źródełko" organizowanego przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom. Głosowanie publiczności trwa tylko do 13 grudnia.

Kapela Beskidek
Kapela Beskidek · fot. Kapela Beskidek / Facebook


Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom zorganizowało konkurs pn. "Nasze Muzyczne Źródełko". Do udziału w konkursie zaproszono wszystkie dzieci, małe i duże, indywidualnie, a także grupowo, spośród których wyłoniono finalistów.

Wszystkie zgłoszenia zakwalifikowane zostały według czterech kategorii:
  • dla dzieci od 3 do 6 lat
  • dla dzieci od 7 do 10 lat
  • dla dzieci od 11 do 15 lat
  • rodzinna/zespołowa.


Wśród finalistów konkursu znalazła się Kapela "Beskidek" z Miejskiego Domu Kultury - Domu Kultury Włókniarzy w kategorii rodzinnej/zespoły oraz Łucja Szczypka (członkini Kapeli "Beskidek") w kategorii 7-10 lat.

nasze muzyczne źródełko


Teraz, spośród 25 finalistów zostaną wyłonieni laureaci. W dniach 1-13 grudnia można głosować na swoje ulubione utwory finalistów, emitowane na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Aby to zrobić, wystarczy wysłać mail z tytułem utworu i wykonawcą na adres: zrodelko@polskieradio.pl.

Szczegóły na stronie internetowej polskiego radia.

Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 20 grudnia w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12.00 na stronie konkursu. Uroczysty koncert laureatów zostanie zrealizowany po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej wywołanej COVID-19. Zachęcamy do głosowania!

Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ar / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury, Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.