bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 listopada 2020
  • wyświetleń: 879

Konkurs na Eko-bombkę świąteczną w DK Wapienica

Za nami:

Dom Kultury w Wapienicy zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat do wspólnej, plastycznej zabawy! W oczekiwaniu na świąteczną choinkę wykonajcie własnoręcznie bombkę lub inną ozdobę choinkową z naturalnych i ekologicznych materiałów. Prace należy nadsyłać do 11 grudnia!

bombka, święta, choinka, Boże Narodzenie
A Ty z czego wykonasz swoją eko-bombkę? · fot. pixabay.com


W konkursie mogą brać udział dzieci ze szkół podstawowych, wychowankowie placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej i okolic. Technika pracy jest dowolna. Pomysłowość i kreatywność mile widziane! Zdjęcia prac należy przesłać na adres mailowy: wapienica@mdk.bielsko.pl do 11 grudnia. Każdy uczestnik może przesłać zdjęcie tylko jednej pracy - więc do dzieła! Na autorów najlepszych prac czekają piękne nagrody. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 grudnia. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach telefonicznie lub mailowo.

Prace konkursowe powinny zawierać: imię, nazwisko, wiek autora. Konkurs jest konkursem internetowym, co oznacza, że sfotografowane prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres mail: wapienica@mdk.bielsko.pl. Jednocześnie osoby nadsyłające do nas zdjęcia wyrażają zgodę na publikację na Facebooku organizatora.

Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami do odbioru w biurze DK w Wapienicy w okresie od 16 do 18 grudnia po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Udział w konkursie jest bezpłatny!

UWAGA! W mailu należy dołączyć zgodę "Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie konkursu plastycznego "Eko-Bombka".

konkurs eko bombka

ar / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Wapienicy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.