bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 listopada 2020
  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1620

Książnica Beskidzka i jej filie znów otwarte od 30 listopada!

Od 30 listopada Książnica Beskidzka wraz z filiami będzie ponownie otwarta! Warto zapoznać się z najnowszymi zasadami jej funkcjonowania.

Książnica Beskidzka
Książnica Beskidzka · fot. Książnica Beskidzka / Facebook


Od 30 listopada gmach główny oraz filie biblioteczne rozpoczynają usługę wypożyczenia materiałów bibliotecznych dla czytelników, przy wolnym dostępie do półek z księgozbiorem przy bezwzględnym zachowaniu reżimu sanitarnego oraz limitu 15 m2 na czytelnika.

Wypożyczenia prasy, czasopism będą realizowane na dotychczasowych warunkach, przy zachowaniu 3-dniowej kwarantanny zwracanych materiałów bibliotecznych.

Uwaga! Czytelnie będą w dalszym ciągu nieczynne. Informatorium w gmachu głównym pozostanie zamknięte, ale pracownicy będą udzielać informacji telefonicznie. Nieczynny pozostaje również holl na I piętrze gmachu głównego. Imprezy, spotkania autorskie nadal są odwołane.

Biblioteka wznawia system rezerwacji zamówień materiałów bibliotecznych - preferowane są zamówienia telefoniczne oraz online.

Aktualne godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie: www.ksiaznica.bielsko.pl/dla-czytelnika/godziny-otwarcia

ar / bielsko.info, źródło: Książnica Beskidzka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.