bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1190

[FOTO] Nowy wystrój holu w Książnicy Beskidzkiej

Książnica Beskidzka wykorzystuje czas, gdy nie może gościć czytelników i przeprowadza niezbędne remonty.

Nowy wystrój holu na pierwszym piętrze w Gmachu Głównym Książnicy Beskidzkiej - 24.11.2020 · fot. Książnica Beskidzka


Nowy wystrój zyskał hol na pierwszym piętrze w Gmachu Głównym. Przestrzeń działa teraz relaksująco i zachęca do lektury.

Na nowo zaaranżowano oraz zmodernizowano wyposażenie saloniku prasowego. Stworzono przyjazne miejsca do indywidualnej pracy z możliwością skorzystania z internetu za pomocą WiFi. Przestrzeń ta pozwala również na prowadzenie działalności kulturalno-edukacyjnej. Zostanie wykorzystana do organizacji różnorodnych spotkań z czytelnikami, m.in. takich, jak kluby czytelnicze czy prezentacje autorskie, będą tam także pokazywane małe formy wystawiennicze.

- Jest to miejsce, do którego zapraszamy na spotkania i konwersacje, zwłaszcza o literaturze. Jeśli pozwolą na to warunki sanitarne, miejsce to zostanie udostępnione naszym czytelnikom - informuje dyrektor Książnicy Beskidzkiej Bogdan Kocurek.

Przedsięwzięcie udało się sfinalizować dzięki środkom z programu operacyjnego Infrastruktura Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z którego bielska biblioteka pozyskała 40 tys. zł.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała, Książnica Beskidzka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.