bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 9 listopada 2020
  • wyświetleń: 1106

Aniołek na święta - konkurs plastyczny Olszówki

Za nami:

Dom Kultury w Olszówce oraz Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich zapraszają do udziału w 7. edycji konkursu plastycznego "Aniołek na święta". Prace można nadsyłać tylko do 27 listopada!

aniołek na święta


Konkurs przeznaczony dla uczestników w wieku od 3 lat. W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły, koła plastyczne (Domy Kultury), osoby niepełnosprawne (Szkoły Specjalne, Ośrodki Terapii Zajęciowej) jak również osoby indywidualne, których pasją jest twórczość plastyczna.

Jury oceniać będzie (w kilku kategoriach wiekowych) autorską wizję Anioła wykonanego w dowolnej technice plastycznej, oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny. Prace zbiorowe oceniane będą w osobnej kategorii.

Na Wasze wizje anioła Dom Kultury czeka do 25 listopada, a na rozdanie nagród oraz wernisaż zaprosi 9 grudnia o godz. 18.00. Wyniki laureatów zostaną podane na stronie internetowej placówki. Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami.

Następnie w Domu Kultury w Olszówce zostanie otwarta wystawa prac, która potrwa od 9 grudnia do 30 stycznia.

Jak dostarczyć prace?
  • osobiście do Domu Kultury w Olszówce nie zapominając o karcie zgłoszenia
  • lub zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „ANIOŁEK NA ŚWIĘTA-konkurs” oraz w treści maila zamieścić tekst „Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie / Wydarzeniu „Aniołek na Święta" Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko/rodo" oraz wpisać wszystkie dane uczestnika, imię i nazwisko, wiek i klasę, szkołę, nazwisko instruktora. Maila powinien podpisać rodzic/opiekun.


Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: Imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora pod kierunkiem, którego praca powstała (nie dotyczy twórców indywidualnych).

Osobno należy dołączyć podpisaną kartę zgłoszenia - w przypadku osób niepełnoletnich kartę zgłoszenia podpisać musi rodzic bądź opiekun prawny (może być zdjęcie). Prace bez wypełnionej karty zgłoszenia nie będą brały udziału w konkursie.

Technika prac jest dowolna - mogą być to kartki, rysunki, dekoracje, różnego rodzaju masy plastyczne, masa solna utwardzona, ceramika, formy przestrzenne, itp.

Organizator: Dom Kultury w Olszówce.

ar / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Olszówce, Pełna Kultura

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.