bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 października 2020
  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 1285

Fakty i mity na temat cukru - dietetyk w Aquarium

Za nami:

Klubokawiarnia Aquarium działająca przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza w środę, 28 października o 18.00 na spotkanie z dietetyczką i trenerką mentalną, Justyną Cieślicą

dietetyk w aquarium


Zastanawiasz się co jest prawdą na temat cukru, a co nie? Jesteś słodkim łakomczuchem i nie wiesz dlaczego? Słyszałeś kilka informacji na temat cukru i nie wiesz czy są rzetelne? Chciałbyś zrezygnować z wszystkiego co słodkie, ale nie wiesz, czy to będzie dla Ciebie OK? Jeśli masz mętlik w głowie i chciałbyś uporządkować swoją wiedzę na temat cukru, a także przyjąć wobec niego odpowiednie stanowisko - zapraszamy do spotkania z dietetykiem w Klubokawiarni Aquarium w środę 28. października o godzinie 18.00.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie bon o wartości 150 zł na wizytę w Poradni Dobry Dietetyk Justyna Cieślica do wykorzystania na pierwsza wizytę lub wizytę kontrolną.

Spotkanie poprowadzi Justyna Cieślica, dietetyk, biotechnolog żywności i trener mentalny. Właścicielka Poradni Dobry Dietetyk, w której od blisko 8 lat pracuje z klientem indywidualnym, przygotowując dla niego odpowiednio dopasowane i zbilansowane programy żywieniowe, które pozwalają realizować założone cele. Organizatorka programu "Letniej formy zdobywanie | w 62 dni do celu" oraz autorka licznych publikacji, a także częsty gość wydarzeń organizowanych z ramienia miasta Bielsko-Biała i innych placówek. Prywatnie miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej oraz kuchni fusion.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.