bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 1 października 2020
  • 6 października 2020
  • wyświetleń: 706

Filmowe wtorki w Aquarium: Niebiańska plaża z DiCaprio

Za nami:

We wtorek, 6 października, tradycyjnie o 19.00 Klubokawiarnia Aquarium przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza na kolejny seans z cyklu Filmowe wtorki. Tym razem obejrzymy "Niebiańską plażę" w reżyserii Danny'ego Boyle'a, autora kultowego "Trainspotting".Przebywający w Tajlandii Amerykanin Richard poznaje parę Francuzów. Proponuje im wycieczkę na nieznaną, rajską wyspę. W roli głównej Leonardo DiCaprio.

W Aquarium w ramach "filmowych wtorków" oglądamy dobre filmy w luźnej, kawiarnianej atmosferze. Jest wielki ekran i całkiem wygodne krzesła. Popkornu nie będzie na pewno, za to kawy nie zabraknie.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między widzami i o udział w seansie jedynie osób całkowicie zdrowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas seansu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.