Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 września 2020
  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 667

Anna Maria Jopek - koncert "Przestworza" w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

18 listopada Bielskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Anny Marii Jopek. „Przestworza” to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na trwającą trasę koncertową artystki. UWAGA: z powodu sytuacji epidemiologicznej BCK organizuje dwa koncerty - o godzinie 18.00 i 20.30, zamiast koncertu o godzinie 19.00.

Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek · fot. materiały promocyjne


Osoby, które zakupiły bilety w kasie BCK, proszone są o kontakt.

Usłyszymy frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe kompozycje artystki. Będzie akustycznie, przestrzennie i w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce, również w Bielsku-Białej.

- "Przestworza” - to tytuł, który przyszedł na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze - ludzie - wymarzona obsada. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. I wiem, mówi mi to przeczucie, tak silne jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego co było kiedykolwiek wcześniej - zapowiada wydarzenie Anna Maria Jopek.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Atom String Quartet, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski oraz Piotr Nazaruk.

Anna Maria Jopek - koncert "Przestworza"
Kiedy? Środa, 18 listopada o 19.00,
Gdzie? BCK - Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki;
Bilety w cenie 130 zł już w sprzedaży w BCK.

Koncert został przeniesiony z 27 marca z powodu pandemii.

ar / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.