bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 1390

23. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020

Za nami:

Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej cyklicznie organizuje wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie na Słowacji Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta. Prace do tegorocznej edycji można składać od 1 września do 12 października.

Temat tej edycji to "Ślady czasu". Na upływ czasu nie można wpływać, czas pozostawia ślady na wszystkim - człowieku, ludzkiej twarzy, dłoni, oznacza rzeczy, zwierzęta, przyrodę, naszą planetę, ale także przynosi nowe zmiany w historii ludzkości i życiu indywidualnym.

Głównym tematem, jak w każdej edycji konkursu, jest człowiek. W konkursie mogą brać udział indywidualni autorzy w wieku 4-20 lat w kategoriach: do 7 lat, do 11 lat, do 15 lat, do 20 lat z przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, plastycznych średnich, techników dowolnego typu, z kółek i ognisk plastycznych, domów kultury.

Przyjmowane są prace w dowolnym formacie w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne (z użyciem różnych eksperymentalnych materiałów), fotografia, grafika komputerowa, prace przestrzenne.

Termin składania prac: 1 września - 12 października. Szczegółowe informacje i regulamin: www.mdk.bielsko.pl/tinymce/source/uploads/Wlokniarz/kONKURSY/regulamin.pdf

Organizator: Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125693 strona internetowa: www.mdk.bielsko.pl
www.facebook.com/domkulturywlokniarzy/

Bohunova paleta

ar / bielsko.info, źródło: Pełna Kultura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.