bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 21 września 2020
  • 4 października 2020
  • wyświetleń: 1363

Bielska Scena Piosenki Niebanalnej: Carrantuohill w Kubiszówce!

Za nami:

W niedzielę, 4 października o godzinie 18.00 zapraszamy do Kubiszówki na koncert legendarnej grupy Carrantuohill - najsłynniejszego polskiego zespołu grającego muzykę celtycką. Będzie to 68. wieczór w ramach cyklu Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej.

Carrantuohill
Zespół Carrantuohill w październiku zagra w Kubiszówce · fot. Carrantuohill / Facebook


Zespół wykonuje zarówno tradycyjną muzykę rodem z Irlandii i Szkocji, jak i własne opracowania aranżacyjne oparte na „celtyckich korzeniach”. Wykorzystuje przy tym bardzo stylowe instrumentarium, poszerzając brzmienie o instrumenty perkusyjne, klawiszowe oraz gitarę basową.

Bilety do kupienia w sekretariacie Kubiszówki (kartą lub przelewem - przesyłając pieniądze na konto Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej). Informacje i rezerwacje biletów: tel. 33 812 58 86 lub e-mail: info@bspn.pl, promocja.kubiszowka@mdk.bielsko.pl

Cena biletu:
  • 50 zł (przedsprzedaż),
  • 70 zł (w dniu koncertu).


Bilety zakupione na koncert, który miał się odbyć w marcu zachowują swoją ważność. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, koncert zespołu Carrantouhill odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego podczas trwania pandemii COVID-19.

carrantuohill w Kubiszówce

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.