bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 września 2020
  • 3 października 2020
  • wyświetleń: 1603

Opętani triathlonem - spotkanie ze sportowcami w Perspektywie

Za nami:

W środowiskach sportowych mówi się, że triathlon, który łączy w sobie pływanie, jazdę na rowerze oraz bieganie jest kwintesencją sportu. To własnie tej dyscyplinie będzie poświęcone spotkanie w Klubokawiarni Perspektywa w sobotę, 3 października o godzinie 18.00.

triathlon
Klubokawiarnia Perspektywa zaprasza na spotkanie z triathlonistami · fot. materiały prasowe / Klubokawiarnia Perspektywa Fac


Ten niezwykle wymagający i wytrzymałościowy sport wymusza na zawodnikach opanowanie trzech dyscyplin. Na zawodach kolejne konkurencje odbywają się bezpośrednio po sobie, dlatego triatloniści nazwani są „ludźmi z żelaza”. Dla nich skoncentrowanie się na celu i skrupulatne trzymanie się planu treningowego to drobnostka.

O tym opowiedzą nam goście Perspektywy: Adam Śliż oraz Kai Witzlack-Makarevich (klub SC DHfK Leipzig). Pierwszy raz spotkali się na triathlonie w Katowicach i właśnie to spotkanie zapoczątkowało wydarzenie w Perspektywie. Młody, zdolny i emanujący pozytywną energią, tegoroczny Mistrz Polski w paratriathlonie - Adam Śliż oraz doświadczony triathlonista i zwycięzca triathlonów od dystansów krótkich po Ironman Kai Witzlack-Makarevich opowiedzą nam o swoich sportowych doświadczeniach.

Klubokawiarnia Perspektywa jest przedsięwzięciem Fundacji "Wspólnym Szlakiem". W klubokawiarni znalazły zatrudnienie osoby niepełnosprawne, które uczą się funkcjonowania w środowisku zawodowym. Jest miejscem spotkań ludzi z różnych środowisk i ciekawych warsztatów. Mieści się przy ul. Słowackiego 4 w Bielsku-Białej.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.