bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 11 września 2020
  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 927

Koncert skrzypcowy Stanisława Słowińskiego w Aquarium

Za nami:

Klubokawiarnia Aquarium przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza w czwartek, 24 września na koncert skrzypcowy "Stanisław Słowiński solo". Początek o godzinie 19.00.

Stanisław Słowiński
Stanisław Słowiński · fot. materiały prasowe


Stanisław Słowiński to młody skrzypek, kompozytor i producent muzyczny jeden z najbardziej aktywnych twórców na europejskiej scenie muzycznej. Jako lider autorskich projektów koncertuje regularnie na scenach całego świata. Autor muzyki filmowej i teatralnej.

Solo Violin Avantgarde to już piąty autorski album Stanisława Słowińskiego i jeden z kilkudziesięciu w jego dyskografii. Siedem autorskich kompozycji, które składają się na album to utwory łączące dwa muzyczne światy będące dla Stanisława Słowińskiego najważniejszymi filarami muzycznej drogi: świat muzyki klasycznej i jazzu oraz świat muzyki improwizowanej. Album inspirowany jest pionierskim wydawnictwem najwybitniejszego polskiego skrzypka jazzowego; Zbigniewa Seiferta - Solo Violin.

Najnowszy album to podsumowanie dotychczasowej drogi na gruncie najbardziej wymagającej, intymnej i bezpośredniej w przekazie formy, jaką są kompozycje i improwizacje solowe.

Bilety:
  • 20 zł przedsprzedaż,
  • 30 zł w dniu koncertu,
  • do nabycia w serwisie biletyna.pl/koncert/Stanislaw-Slowinski/Bielsko-Biala.


Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości oraz o udział w koncercie jedynie osób całkowicie zdrowych.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.