bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 września 2020
  • 17 września 2020
  • wyświetleń: 825

Koncert fortepianowy Mateusza Pałki w Klubokawiarni Aquarium

Za nami:

W czwartek, 17 września Klubokawiarnia Aquarium przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza na koncert fortepianowy Mateusza Pałki. Początek o godzinie 19.00.

Mateusz Pałka
Mateusz Pałka · fot. materiały prasowe


Mateusz Pałka to improwizator, kompozytor, jeden z najciekawszych pianistów jazzowych młodego pokolenia. Zachwyca dojrzałą grą, subtelnością, dbałością o każdy dźwięk i profesjonalnym warsztatem. Obsypany nagrodami muzycznymi, koncertujący w Polsce i zagranicą.

W jego pianistyce drzemie duch impresjonizmu i romantyzmu. W programie koncertu artysta zaprezentuje autorskie kompozycje z nowej, nadchodzącej płyty solo, gdzie szlachetność brzmienia oraz sonorystyczna bliskość dźwięku wychodzą na pierwszy plan, wytwarzając niezapomniany nastrój i przestrzeń.

Bilety na koncert dostępne są w serwisie: biletyna.pl/koncert/Mateusz-Palka/Bielsko-Biala
Cena: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu.

Prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości oraz o udział w koncercie jedynie osób całkowicie zdrowych.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.