bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 884

Zimna S - nowa powieść bielszczanki, Justyny Chrobak. Premiera 16 IX

Już w środę, 16 września premierę będzie miała książka "Zimna S" autorstwa Justyny Chrobak, bielskiej pisarki, która na swoim koncie ma już tytuły takie, jak "Trzy razy M" i "Zapach miłości".

Zimna S Justyna Chrobak


Tym razem autorka wychodzi poza ramy delikatnej literatury obyczajowej i w swojej najnowszej książce miesza wątek romansu z odrobiną sensacji. Książka wydana zostanie nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

O książce...


Życie nauczyło ją, że nie może sobie pozwolić na słabość. Jednak gdy rodzi się namiętność, złamanie zasad staje się cholernie kuszące.

Malwina jest typem silnej kobiety, która wie, czego chce i jak ma to osiągnąć. Prowadzi własną firmę, jest wyrachowana i skuteczna. Nie ma czasu i ochoty na miłosne dramaty. Wie, że nikt nie zadba o nią tak dobrze, jak ona sama.

Za namową współpracownika zatrudnia Sebastiana, który szybko zaczyna działać jej na nerwy. Dodatkowo zbliżają się święta, których kobieta nie cierpi. Gdy więc na horyzoncie pojawia się przystojny Adam, Malwina pozwala sobie na niezobowiązujący romans. Ma przecież swoje potrzeby.

Pewnego dnia dzwoni do niej ojciec. Dostaje groźby, ktoś chce się na nim zemścić, a Malwina stała się celem. To burzy jej cały porządek. Tym bardziej że związek z Adamem się rozwija, ale i Sebastian coraz częściej zajmuje jej myśli.


Zapraszamy na profil pisarki na Facebooku: Justyna Chrobak - profil autorski.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.