bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 września 2020
  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 4110

Już w ten weekend "Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy"!

Za nami:

Gwiazdy kolarstwa i dziennikarstwa sportowego, zawodniczki i zawodnicy, rowerowi blogerzy, a nawet Prezydent miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski, będą gośćmi specjalnymi „BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy”, które odbędzie się już w tym tygodniu. Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

bielskobiala,bielsko,rower,gory,fotodnia,instagram
"Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy" w tym roku pod Szyndzielnią!


Ania Sadowska, Przemysław Niemiec, Ala ma Koła, Irek Bieleninik, Valerjan Romanovski, Dominik Omiotek, Dariusz Drejgier, Remek Siudziński nie unikną żadnej odpowiedzi na najtrudniejsze, rowerowe pytania zadawane przez znanych komentatorów Eurosportu - Adama Probosza i Mariusza Czykiera. Od nich dowiecie się wszystkiego, co Was interesuje, począwszy od kolarstwa górskiego, poprzez szosowe i torowe, aż do ekstremalnego. Porozmawiamy także o bezpieczeństwie rowerzystów na drodze, pod hasłem „Share the road”, akcji zainspirowanej przez markę Ford.

Bike Expo
"Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy" w tym roku pod Szyndzielnią! · fot. Materiały prasowe


Ponadto, tacy producenci jak Bafang Electric, Focus, Fantic, Specialized, czy Trek pojawią się na terenach ZIAD pod Szyndzielnią z flotami testowymi modeli 2021. Nie zabraknie również dystrybutorów markowych akcesoriów dla rowerzystów. Zapowiada się więc wspaniała impreza, która odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos. Pawilon wystawienniczy, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne.

W sobotę dodatkową atrakcją będzie możliwość pojechania na ustawki MTB i szosowe z Anią Sadowską, Ala ma koła, Przemkiem Niemcem, Irkiem Bieleninkiem, Mariuszem Czykierem, czy Dariuszem Drejgierem. Równolegle odbędzie się event pod nazwą "Bike Beskidy".

24 września „Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Organizator - Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji „Snow Expo na śniegu”, przyjmie się znakomicie w Beskidach

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.