bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 7 września 2020
  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 892

Filmowe wtorki w Aquarium: Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Za nami:

8 września Klubokawiarnia Aquarium przy Galerii Bielskiej BWA zaprasza na kolejny filmowy wtorek. Tym razem przy kawie i ciastku obejrzymy wspólnie kultowy obraz Petera Weira "Stowarzyszenie umarłych poetów". Początek seansu o godzinie 19.00.Bohater filmu, charyzmatyczny nauczyciel języka angielskiego w konserwatywnym liceum stara się wpoić uczniom miłość do poezji i ideę "carpe diem".

Film otrzymał Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. W roli głównej wystąpił Robin Williams. Na ekranie zobaczymy też młodego Roberta Seana Leonarda znanego m.in. z roli w serialu "Dr House".

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad higieny związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między widzami i o udział w seansie jedynie osób całkowicie zdrowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas seansu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki.

Podczas filmowych wtorków oglądamy dobre filmy w luźnej kawiarnianej atmosferze. W Aquarium jest wielki ekran i całkiem wygodne krzesła. Popkornu nie będzie na pewno, za to kawy nie zabraknie. Wstęp wolny!

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.