bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2020
  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 995

Filmowe wtorki w Aquarium: "Annie Hall" Woody'ego Allena

Za nami:

Klubokawiarnia Aquarium zaprasza we wtorek, 1 września na kolejny seans z cyklu "Filmowe wtorki". Start: godzina 19.00.

Annie Hall
Kadr z filmu "Annie Hall", reż. Woody Allen · fot. materiały prasowe


"Annie Hall" historia burzliwego związku Alvy'ego Singera, błyskotliwego nowojorskiego komika, z piosenkarką Annie Hall. Film zgarnął 4 Oscary - dla najlepszego filmu, najlepszej aktorki pierwszoplanowej, najlepszego reżysera i najlepszy scenariusz oryginalny, a także mnóstwo innych nagród i nominacji.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między widzami oraz o udział w wydarzeniu jedynie osób całkowicie zdrowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas seansu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki.

W cyklu "Filmowe wtorki" oglądamy dobre filmy w luźnej kawiarnianej atmosferze. Aquarium ma wielki ekran i całkiem wygodne krzesła. Popkornu nie będzie na pewno, za to kawy nie zabraknie. Otwórzmy się na kino! Wstęp wolny!

Co? "Annie Hall", reż. Woody Allen, USA 1977,
Kiedy? Wtorek, 1 września, g. 19.00, Klubokawiarnia Aquarium.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.