Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2020
  • 30 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1124

Dwa wakacyjne przedstawienia w Teatrze Banialuka!

Za nami:

Już 23 i 30 sierpnia o godzinie 16.00 Teatr Lalek Banialuka w Bielsku-Białej zagra spektakle „Pchła Szachrajka” w reżyserii Lucyny Sypniewskiej oraz „Jaś i Małgosia” w reżyserii Lecha Chojnackiego.

Pchła Szachrajka
Pchła Szachrajka · fot. Agnieszka Morcinek


Oba tytuły są znane i lubiane przez najmłodszą publiczność bielskiego teatru lalek. Jest to niebywała okazja, by wakacyjne niedziele spędzić w teatrze, w rodzinnej atmosferze oraz w otoczeniu przygód, które nieustannie nas bawią i rozśmieszają do łez.

Przygody „Jasia i Małgosi” adresowane są szczególnie do najmłodszych dzieci. Ciepły klimat spektaklu buduje nie tylko swoista i pełna uroku brzechwowska opowieść, ale też specjalna oprawa plastyczna przedstawienia - kolorowe, miękkie i przytulne poduchy, przyjazne dekoracje, słodka piernikowa chałupka i bliskie dziecięcej wyobraźni lalki.

Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia · fot. Tomasz Sylwestrzak


W tym bezpiecznym i przyjaznym świecie nawet na pozór groźne zdarzenia na koniec okazują się żartem, a puenta spektaklu jest zabawna i pouczająca zarazem. Nieobliczalna „Pchła Szachrajka” w całej swej okazałości będzie psocić i rozrabiać. Przypomni wszystkim, że choć taka mała, to spotkanie z nią może okazać się niekończącym pasmem najdziwniejszych niespodzianek i przygód, z których zawsze wychodzi cało.

Jak kupić bilety?

  • od 30 lipca bilety dostępne online na stronie internetowej Teatru Lalek Banialuka,
  • od 11 sierpnia bilety do nabycia w kasie teatru oraz online.


Przypominamy, że w dalszym ciągu w teatrze obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekcji rąk. Należy też dbać o zachowanie dystansu społecznego i zajmować co drugie miejsce na widowni.

ar / bielsko.info, źródło: Teatr Lalek Banialuka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.