Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2020
  • 14 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 577

Warsztaty renowacji mebli w Klubokawiarni Perspektywa

Za nami:

Masz w domu drewniane lub tapicerowane meble, które są zniszczone i nie nadają się do użytkowania? Wcale nie musisz ich wyrzucać. Renowacja mebli pozwoli Ci je odnowić i sprawić, że posłużą na kolejne lata. Klubokawiarnia Perspektywa w najbliższy piątek, 14 sierpnia zaprasza na szkolenie i prezentację, którą przeprowadzi doświadczony mistrz stolarski, a jednocześnie pasjonat staroci - Władysław Pasterak.

W drewnianym domku zrekonstruowanym z 100-letniego drewna z rozbiórki starego domu pan Władysław stworzył prywatne muzeum - Izbę Regionalną w Tomicach koło Wadowic. W piątek w bielskiej Klubokwiarni pokaże krok po kroku jak dokładnie wygląda odnawianie starych mebli i jak przeprowadzić renowację we własnym domu.

Warsztaty potrwają w godzinach 16.30 - 19.00.

Koszt:
  • 30 zł - płatne na konto Fundacji Wspólnym Szlakiem: 20 8131 0005 0018 3888 2000 0010,
  • 35 zł płatne gotówką w dniu warsztatów.


Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności przez wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/klubokawiarniaperspektywa/

Klubokawiarnia Perspektywa mieści się przy ul. Słowackiego 4 w Bielsku-Białej.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.