bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2020
  • 14 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2348

Teatr Banialuka znów otwarty! W niedzielę zagra Robinsona

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Za nami:

Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godzinie 11.00 Teatr Lalek Banialuka ponownie otworzy najmłodszym drzwi do swojego niezwykłego świata i zaprezentuje stęsknionej widowni spektakl "Robinson"! Bilety w specjalnej cenie - 10 złotych.

Loading...


Po wielu tygodniach życia w czterech ścianach i wirtualnych podróżach, czas najwyższy na wyprawę w świat magii i wyobraźni w realu. Podczas izolacji związanej z epidemią spędziliśmy mnóstwo godzin przed ekranami komputerów, tabletów, smartfonów, komunikując się przy pomocy messengerów, skype’ów oraz uczestnicząc w wydarzeniach online. Z pewnością „życie w sieci” nas zmęczyło. Jak z niego wyjść? Przede wszystkim szybko!

Będzie ku temu okazja już w najbliższą niedzielę 14 czerwca o godzinie 11.00, kiedy to Teatr Lalek Banialuka ponownie otworzy drzwi do swojego niezwykłego świata i zaprezentuje stęsknionej widowni spektakl zaskakujący, który z jednej strony odzwierciedla stan samotności, a z drugiej wskazuje drogę powrotu do życia pełnego przygód, przyjaciół i ciekawych spotkań.

- Zdajemy sobie sprawę, że epidemia wstrząsnęła gospodarką i naszymi budżetami, a wydatek na kulturę w obecnym czasie nie jest na szczycie listy potrzeb. Dlatego, wychodząc naprzeciw ekonomicznym trudnościom, proponujemy nasz spektakl „Robinson” wyjątkowo w cenie 10,00 zł za bilet. W ten sposób chcielibyśmy się przyczynić do Państwa decyzji o obejrzeniu bajki w naszym teatrze, a nie w telewizji czy internecie. Wizyta w teatrze ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i choć przeżywana jest indywidualnie, to jednak w duszy każdego z nas jest zarazem doświadczeniem pewnej zbiorowości, wzmaga poczucie przynależności do grupy, do społeczności i przełamuje poczucie samotności, czy izolacji. - mówią pracownicy Teatru.

Goście zostaną rozmieszczeni na widowni w odpowiedniej odległości i w maseczkach. Do dyspozycji widzów jest 105 miejsc. Jeśli braknie, Teatr dołoży drugi spektakl. Bilety już w sprzedaży na stronie www.banialuka.pl i w kasie.

Pierwszy spektakl, który bielski teatr lalek zagra po czasie izolacji, wpisuje się w zbliżające święto miasta - Dni Bielska-Białej, które w tym roku będą obchodzone zarówno online, jak i w rzeczywistej przestrzeni obu bielskich teatrów.

Do zobaczenia w miejscu magicznym - w Teatrze Lalek Banialuka!

ar / bielsko.info
źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj