bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 czerwca 2012
  • 28 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4436

Robert Makłowicz gotuje w Tesco

W czwartek, 28 czerwca Tesco zaprasza wszystkich mieszkańców Bielska do sklepu Tesco Extra przy ul. Warszawskiej 180 na wspólne gotowanie z Robertem Makłowiczem. Kulinarna zabawa rozpocznie się o godzinie 15.00.

makłowicz
Robert Maklowicz


Specjalnie dla mieszkańców Bielska-Białej Robert Makłowicz, podróżnik i znawca regionalnych smaków przygotuje trzy dania: letnie spaghetti, sosy Alioli i Tzatziki oraz sałatkę z kurzymi wątróbkami.

Każdy kto odwiedzi w tym czasie sklep Tesco będzie miał niepowtarzalną okazję by na własne oczy zobaczyć popisy kulinarnego mistrza i móc nauczyć się przygotować prezentowane potrawy samemu w domu.

Wspólne gotowanie ma na celu pokazanie, że dobra kuchnia wcale nie musi być trudna i przede wszystkim droga, a klucz do sukcesu tkwi w dobrych produktach i pomysłowych przepisach. Rekomendowane przez Roberta Makłowicza przepisy można znaleźć na stronie internetowej Tesco oraz na ulotkach w sklepach.

Spotkanie z Robertem Makłowiczem to z pewnością dobra okazja do poznania tajników dobrego gotowania, które być może sam mistrz zdradzi podczas przygotowywania dań.

Przy okazji przypominamy materiał, który nakręciliśmy przy okazji niedawnej wizyty Roberta Makłowicza w Kolegium Nauczycielskim w Bielsku-Białej:

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.