bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 1 czerwca 2020
  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2002

Spotkanie z fotografikiem Ryszardem Karczmarskim

Za nami:

5 czerwca o godzinie 18.00 w Galerii Fotografii B&B odbędzie się spotkanie z artystą fotografikiem - Ryszardem Karczmarskim. Widzowie będą mogli w nim uczestniczyć wirtualnie dzięki transmisji w serwisie YouTube.

Ryszard Kaczmarski
Ryszard Kaczmarski · fot. Galeria Fotografii B&B


Będziemy rozmawiali o pasji, która nadaje sens życiu i przynosi ze sobą wspaniałych ludzi oraz niezapomniane spotkania.

Ryszard Kaczmarski
fot. Ryszard Kaczmarski


Link do spotkania:
.

Ryszard Karczmarski to artysta fotografik urodzony w roku 1957 w Gdyni. Ukończył studia na UMCS w Lublinie na Wydziale Pedagogiki. Członek rzeczywisty ZPAF od 2001. W latach 2003-2017 prezes Okręgu Lubelskiego ZPAF. Od 1984 jest członkiem Foto Klubu Ziemi Chełmskiej. Żeglarz, podróżnik. Organizator warsztatów i plenerów fotograficznych, między innymi Wielkiego formatu - technik alternatywnych oraz spotkania na Na styku, Ukraina 2016-2018. Dwukrotny laureat Chełmskiej Nagrody Kaja, jako animator oraz twórca kultury. W 2017 za działalność artystyczną i upowszechnianie kultury odznaczony medalem Gloria Artis. Od 1976 prowadzi prywatną galerię fotografii w Chełmie.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.