bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 maja 2020
  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 3687

Restauracje i kawiarnie w Gemini Parku już działają

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Lokale gastronomiczne działające w Gemini Park w Bielsku-Białej znów są otwarte, choć na raze nie we wszystkich spożyjemy zamówienie na miejscu. Na nowych zasadach działają strefy food court. Jakie środki bezpieczeństwa wprowadzono?

gemini park
Gemini Park Bielsko-Biała · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


Wraz z kolejnymi decyzjami rządu, oferta centrów handlowych stopniowo się odmraża. Po sklepach i punktach usługowych przyszła pora na restauracje i kawiarnie. Te od poniedziałku znów mogą prowadzić sprzedaż nie tylko na wynos. Wszystko w nowym rygorze sanitarnym, który ma zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom.

W Gemini Park Bielsko-Biała dostępne jest już 11 z 12 lokali, w tym te najchętniej wybierane przez klientów - m.in. McDonald's, KFC, Pizza Hut, Donner Kebab, Silver Dragon, Cukiernia Sowa. Costa Coffee z kolei póki co prowadzi sprzedaż na wynos.

Sam food court bielskiego centrum działa na nowych zasadach - strefa została w pełni dostosowana do nowych wytycznych sanitarnych, zapewniając klientom dystans społeczny i bezpieczeństwo. Obowiązują limity osób mogących przebywać tu jednocześnie. Serwisy sprzątające prowadzą intensywną dezynfekcję, zgodnie z wymogami. Regularnie dezynfekowane są części wspólne na food courcie, a po każdym kliencie myty jest stolik. Siadać można tylko przy tych, które oznaczone są jako zdezynfekowane. Stoliki w lokalach i strefie zostały tak ustawione, aby zapewnić klientom bezpieczny dystans. Pojawiły się specjalne oznaczenia, informujące o konieczności zachowania min. 2 metrowej odległości w oczekiwaniu na zamówienie i przypominające o obowiązku zakrywania ust i nosa.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj