bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1639

Stwórz dekoracje z warzyw i wygraj nagrody!

Bielskie stowarzyszenie "Antyklika" zorganizowało kolejny ciekawy konkurs na czas epidemii koronawirusa. Do wygrania ciekawe nagrody.

  • Konkurs nr 2 - dekoracje z owoców i warzyw będzie trwał jeden miesiąc (od 1 maja do 31 maja z możliwością przedłużenia) i jest podzielony na 4 tygodniowe konkursy tematyczne:
  • Konkurs nr 2a - wykonanie dekoracji z banana - do 15 maja,
  • Konkurs nr 2b - wykonanie dekoracji z jabłka lub arbuza - do 20 maja,
  • Konkurs nr 2c - wykonanie dekoracji z ogórka, marchewki lub rzodkiewki - do 24 maja,
  • Konkurs nr 2d - wykonanie dekoracji z dowolnie wybranego owocu lub warzywa, lub w połączeniu z kilkoma owocami lub warzywami - do 31 maja.


Aby wziąć udział w konkursie „Dekoracje z owoców i warzyw” należy wykonać minimum jedną dekorację ze wskazanym w konkursie owocem lub warzywem. Przez dekorację należy rozumieć pracę związaną z dekoracyjną obróbką (rzeźbą) owocu lub warzywa lub poprzez jego podzielenie i połączenie z innym owocem lub warzywem, tak aby razem tworzyła jedną ozdobną całość.

Wykonanej dekorację należy zrobić zdjęcie i przesłać je na adres naszej skrzynki e-mail: konkursy.antyklika@bielsko.net.pl lub antyklika@bielsko.net.pl . Aby nie dochodziło do nadużyć w wykorzystywaniu cudzych prac, zdjęcie należy uwiarygodnić, np. w sposób: wykonać zdjęcie dekoracji z osobą lub wykonać zdjęcie dekoracji z karteczką (z zapisem pseudonimu uczestnika) leżącą obok dekoracji bądź wysłać oświadczenie o wykonaniu pracy własnoręcznie (z rodziną) - czy inne, w miarę wiarygodne. Organizator może sprawdzić autentyczność wykonania dekoracji i odrzucić prace wykonane niestarannie i nie na temat.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej stowarzyszenia "Antyklika".

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.