bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2096

"Kubiszówka" z dotacją ministerstwa

Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz otrzymał dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki temu jeszcze w tym roku zostanie zakupiony nowy sprzęt.

mdk kubiszówka
DK im. Wiktorii Kubisz · fot. BM / bielsko.info


- Jest mi niezmiernie miło, że wniosek Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz został pozytywnie rozpatrzony przez MKiDN - poinformował Grzegorz Puda, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej. - Z pozyskanych środków zostaną zakupione nowe instalacje nagłośnieniowe oraz nowe podesty sceniczne, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia jakości oferty uwielbianej przez wszystkich „Kubiszówki” - dodał. Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz otrzymał niemal 100 tys. zł na ten cel korzystając z ogłoszonego przez Ministerstwo programu „Razem w Kulturze”. - Dzięki realizacji zadania zwiększymy dostęp do oferty kulturalnej oraz podniesiemy jej jakość i atrakcyjność, poprawimy warunki do prowadzenia edukacji kulturalnej i zwiększania aktywności twórczej różnych grup wiekowych. Zwiększymy współpracę lokalną i wzmocnimy działalność o charakterze ponadregionalnym, intensyfikując współpracę z artystami, stowarzyszeniami i instytucjami w zakresie upowszechniania kultury - można było przeczytać we wniosku skierowanym do Ministerstwa Kultury.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.