bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2084

Wystawa fotograficzna w Sferze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Od 18 czerwca (poniedziałek) w Galerii Sfera można oglądać wystawę "Równowaga uchwycona na fotografii". Zaprezentowanych zostanie kilkanaście wyselekcjonowanych zdjęć zgłoszonych do międzynarodowego konkursu PhotoForChange.

wystawa foto, sfera
Fotografie prezentowane na wystawie


wystawa foto, sfera
Wystawa potrwa do 22 czerwca


Konkurs fotograficzny PhotoForChange był skierowany do wszystkich fotografów zarówno profesjonalnych, jak i entuzjastów, w szczególności do studentów w wieku do 26 lat.

Głównym tematem prac jest życie według zasad zrównoważonego rozwoju. Inspiracją dla zdjęć były aktualne zmiany w kierunku zrównoważonego podejścia do relacji między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem. Autorzy koncentrowali się na ludziach, atmosferze, pracy i stylu życia.

Wystawa w Galerii Sfera organizowana jest w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii. W tym czasie w całej Europie odbywają się liczne wydarzenia promujące rozwój odnawialnych źródeł energii.

Wystawa potrwa do 22 czerwca, oglądać ją można w galerii I.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj